Kütüphane Memur Alım İlanı Yayınlandı!

 

      Kütüphane Memur Alım İlanı Yayınlandı!

 

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni yayınlanan ilan ile KPSS şartı olmadan personeli alımı yapılacaktır. Başvurular 19 Eylül-21 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kurum dışı kamu personeli alımları yapan belediye başkanlıklarına bir yenisi daha eklendi. İstanbul Zeytinburnu Belediye Başkanlığı tarafından alım yapılacak personel sayısı ve pozisyonlar şu şekildedir;

  • 3 kişi kütüphane yardımcı personeli,
  • 1 kişi kütüphane memuru
  • 2 kişi şoför,
  • 1 kişi branş eğitmeni
  • 3 kişi temizlik personeli

KPSS şartı olmadan 10 memur alımı için başvurular şahsen yapılacak olup E-mail veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kütüphane memuru 1 kişi için 4 yıllık üniversite (tercihen bilgi belge bölümü mezununu olması) mezunu olması, diksiyonu düzgün ve askerlikle alakası olmayan adaylar başvuru yapabilecekler.

Kütüphane yardımcı personeli 3 kişi için en az lise mezunu olması, vardiyalı çalışmaya engel durumu olmaması, askerlikle ilgili sorunu olmayan ve diksiyonu düzgün adaylar başvuru yapabilirler.

Şoför 2 kişi için B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek seviyede olması veya vardiyalı çalışabilen adaylar başvurabilecekler.

Branş eğitmeni 1 kişi için BESYO(beden eğitimi) mezunu olması, çalışmaya engel bir durumu olmaması ve yüzme antrenörlüğü belgesi olması gerekmektedir.

Temizlik personeli 3 kişi için bayan olması, maksimum 40 yaşını doldurmamış olması ve en az lise mezunu olması gerekmektedir.

Adaylar Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Personel Dairesi Müdürlüğünden edinecekleri başvuru formu ve kimlik fotokopisi ile birlikte 21 Eylül 2018 saat 17:00 mesai bitimine kadar Beştelsiz Mahallesi Belediye Caddesi Zeytinburnu/İstanbul adresine başvuruda bulunmaları gerekmektedir

İŞYERİ BİLGİLERİ:

İşyeri adı: Zeytinburnu Belediyesi Emek Personel A.Ş

Adresi: Beştelsiz Mahallesi Belediye Caddesi Zeytinburnu/İstanbul

Telefon: 0212 413 11 11

 

 

.

Bir önceki yazımız olan MERSİN'DE YATILI BAYAN ARANIYOR ! başlıklı makalemizde mersin dadı, Mersin İş ve MERSİN İŞ İLANLAR hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Önceki yazıyı okuyun:
MERSİN’DE YATILI BAYAN ARANIYOR !

MERSİN'DE YATILI BAYAN ARANIYOR ! Mersin mezitli alile yanında çalışacak yatılı bayan alınacaktır ciddi düşünenler ulaşsın ARANAN NİTELİKLER : yatılı...

Kapat