BARTIN İL ÖZEL İDARESİ TAŞERON İŞÇİ ALIM İLANI

 

 

BARTIN İL ÖZEL İDARESİ TAŞERON İŞÇİ ALIM İLANI

BARTIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

BARTIN İL ÖZEL İDARESİ

Son Başvuru Tarihi: 24 Eylül 2018

Yayınlanma Tarihi: 13 Eylül 2018

Verilen şartlara durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüklerinden, Hizmet Merkezlerimizden veya www.işkur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

– Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır.

– işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

– Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

– Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü de başvurular kabul edilecektir.

– Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

– İş yerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirim gelecektir.

– Öncelik hakkına sahip olanlar, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

– Kamu kurum ve kuruluşlarının il, ilçe veya Bölge düzeyinde yayımlanan geçici işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese bağlı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Başvuru süresi içerisinde adresini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların ilgili işgücü taleplerine başvuruları asla kabul edilmeyecektir. Forklift Operatörü mesleğinde, Forklift Operatörü Belgeli Geçici işçi statüsünde (5 ay 29 gün) çalıştırılmak üzere 1(bir) kişi alınacaktır. 27.09.2018 gününde saat 10.00’da Bartın İl Özel İdaresi Çok Amaçlı Salonunda Kura çekimi yapılacaktır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü

Forklift Operatörü 1

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi

BARTIN İL ÖZEL İDARE ÇOK AMAÇLI SALONU 27.09.2018 10.00 – 11.00

Aranan Nitelikler

Nitelik Başlığı Nitelik Açıklaması

İş Makineleri Sertifikaları Forklif

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi: KARAKÖY YOLU KAVŞAĞI KEMERKÖPRÜ MAH. /

74100 BARTIN MERKEZ

BARTIN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgâh İlçeleri: BARTIN MERKEZ, KURUCAŞİLE, ULUS, AMASRA

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu

Toplam Açık İş Sayısı 1

Çalışma Şekli: Geçici / Tam Süreli

 

Bir önceki yazımız olan MERSİN'DE GARSON ARANIYOR! başlıklı makalemizde mersin garson, Mersin İş ve Mersin İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Önceki yazıyı okuyun:
MERSİN’DE GARSON ARANIYOR!

MERSİN'DE GARSON ARANIYOR! Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Pozcu şubesinde çalışacak deneyimli garson arkadaşlar arıyoruz. ARANAN NİTELİKLER : garson bay/bayan İLETİŞİM NO...

Kapat