EVİNİZDE YAPABİLECEĞİNİZ EK İŞLER

  • Genel
  • 28 Ekim 2017
  • 2.371 kez görüntülendi

 

EVDE ÇALIŞARAK PARA KAZANMANIN YOLLARI

Merhaba arkadaşlar evde çalışarak az veya çok para kazanabileceğimiz işler hakkında sizlere bilgi vermek amacıyla yazmış bulunmaktayım, bu yazımın içeriğinde ev ortamında ev halkının boş vakitlerini değerlendirmesi ve bu boş vakitlerini paraya çevirmesini göreceğiz. Gün geçtikçe insanların geçim sıkıntıları arttığını gözlemlemekteyiz, bunun sebebi insanların tüketim çılğınlığı desek hiçte yanılmadığımızı görürüz. İşte burada ise insanları yeni arayışlarını görmek mümkün, arayış içine giren bir çok aile ise bir çok yolu deneyerek kazanç sağlamaya çalışmaktadırlar, evde çok risk almadan para kazana bileceğimiz iş dallarını sırayla yazmak istedim.

 

Takı Tasarımı

El becerilerimiz iyi ise evde boş vakitlerimizde kolye, yüzük, bileklik ve takı tasarımlarını yapıp çevremize veya internetten satışa sunmak mümkün.

Tesbih Tasarımı

Neredeyse her akşam internette canlı mezatı görmek mümkün, zaten hazır olan taşları biraz el becerisini kullanarak güzel tarımları elde ettikten sonra canlı mezatlarda satabilirsiniz. Satılır mı  diye soranlar için bir mezatı izlemelerini tavsiye ederim, Hatta bunu yapıp iyi kazanç yapan çok yakın tanıdıklarım mevcut.

Nikah Şekeri Yapmak

Biraz klişe olacak ama artık düğünler de, kınalar da, yaş günü eğlencelerinde, çocuk doğumlarında ve hatta sünnet törenlerinde olmaz ise olmazlarımız arasında bu şekerleri dağıtmak gelir. Bu şekerleri hayal gücünüzü kullanarak göze zevk veren tasarımları yaptığınız taktirde bu işi yapan esnaflar veya facebook üzerinden sayfa açıp satışını yapabilirsiniz.

Sabun Yapımı

Evde gündelik sabunlardan bahsetmiyorum, yine çeşitli davetlerde nikah şekerleri yerine hem kokulu hemde güzel şekilli sabun tasarlayarak satışını yapabilirsiniz.

Blog veya Makale Yazmak

Aynen benim gibi her hangi bir konu üzerine tamamen özgün yazılar yazarak yeni web sayfası açan veya yeni konuya ihtiyaç sunan kişilere satabilirsiniz, şuan bu işi yapan binlerce kişi var ve kazançları hiçte az değil hatta bu iş için personel tutup şirket açan firmalar bile var.

Mum Yapmak

Daha önceki yazımda mum yapıp satabileceğimiz hatta kosgeb’ten kredi bile alına bileceğini söylemiştik, güzel kokulu ve şekilli mumları yapıp hem internetten hemde bu işi yapan esnaflara satabilirsiniz.

Özel Ders Vermek

Zaten bir çok kişini yaptığı ek iş özellikle de matematik veya ingilizce öğretmenleri özel ders vererek saat başı ücret aldıklarını ya görürüz yada duyarız.

Kese Yapmak

Bir çoğumuz banyodaki keseleri hep satıldığını görür ve özellikle de evde yapılan keseleri tercih ederiz sizde evinizde kese yaparak aile bütçesine katkıda buluna bilirsiniz.

Aslında bu yazıma evde kibrit süsleme, Ahşap boyama, pasta süsü hazırlama, Düğün davetiyesi katlama ve havlu süsleme diyerek uzatmamız mümkün, işin aslı insan oğlu neyi isterse o işi başarır desek hiç yalan olmaz sizlerde evinizde boş vakitlerinizi değerlendirme adına bir çok çeşitli işi yapabilirsiniz.

Düşüncelerinizi Bizlerle Paylaşın

Umarız burada sizlerle paylaştığım veriler   sizlere yardımcı olur, ayrıca unutmayın ki alına bilecek tüm bilgiler bizlere ciddi anlamda fayda sağlamaktadır. Ayrıca  “YÜKSEK MAAŞ İLE PERSONEL BULUNAMAYAN İŞ KOLLARI” başlıklı makalemizde son derece işinize yarayacak ipuçlarını da beğeni ve bilgilerinize sunduğumuzu hatırlatarak konu hakkında yorumlarınızı da hemen alt tarafta ki yorum bölümümüzden bizlere ulaştırmanızı temenni ediyoruz…

 

Bir önceki yazımız olan EN KOLAY İŞ BULAN MESLEKLER HANGİLERİDİR başlıklı makalemizde avukat, doktor ve EN KOLAY İŞ BULAN MESLEKLER HANGİLERİDİR hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. muhammet dedi ki:

    canlı mezatlar kurularak tesbih satışı yapılabilir

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Önceki yazıyı okuyun:
EN KOLAY İŞ BULAN MESLEKLER HANGİLERİDİR

EN KOLAY İŞ BULAN MESLEKLER Merhabalar arkadaşlar en kolay iş bulunan meslek adında yeni bir yazı yazma fırsatı buldum daha...

Kapat